Avukat Erhun Karakuş, “Vatandaş Milli Görüşe Özlem Duyuyor”

33bd4e5c-530c-4381-b739-30382c900227
Abone Ol
Daha Fazla

1990 Elazığ Kovancılar doğumlu olan Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Avukat Erhun Karakuş, Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Yaklaşık 4 buçuk yıldır avukatlık yapmaktadır. Şu an ise avukatlık mesleğinin yanında Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığını yürütüyor. Karakuş, İl başkanlığını yürütmüş olduğu parti hakkında Elazığ’da Bugün’e açıklamalarda bulundu.

“Vatandaş Milli Görüşe özlem duyuyor”

Karakuş, “Milli Görüş denildiği zaman özellikle o dönemi yaşayan büyüklerimizde 54. hükümetin unutulmaz hizmetlerini görmekteyiz. Vatandaşımız milli görüşe özlem duymakta ve tekrardan milli görüş iktidarının bu ülkeye hakim olmasını istemektedir.”

“Milli Görüş sadece söylemekle değil fiiliyatta da hakim kılınmalıdır”

Karakuş, “Herkes biz milli görüşçüyüz diyebilir ama milli görüş sadece söylemekle değil fiiliyatta da hakim kılınmalıdır. Yeniden Refah Partisi olarak milli görüşü hayatımızda da hakim kıldığımızı iddia ediyoruz, takdiri ise milletimize bırakıyoruz” dedi.

“Ülkede karasız seçmen sayısı %20’leri geçti”

Yeniden Refah Partisi olarak henüz seçimlere girmediklerini ancak önümüzdeki seçimlerde yer alacaklarını yapılan anketlere ise bilinçli olarak konulmadıklarını belirterek, “Ülkede karasız seçmen sayısı %20’leri geçti bizim oy potansiyelimiz tarafsız oyların neredeyse tamamının içinde saklıdır. “Anketler sizi vermiyorsa siz yoksunuz” algısına inanan bir teşkilat değiliz bunun örneğine ise geçmişimizde rastlamak mümkündür” dedi.

“Ülkedeki ittifaklara girme konusunda karar vermek için henüz çok erken”

Karakuş, Cumhur İttifakı veya Millet İttifakı içerisinde yer almak konusunda ” Ülkedeki ittifaklara girme konusunda karar vermek için henüz çok erken, bütün partilere eşit mesafedeyiz ancak ittifak olma konusunda tek kırmızı çizgimiz CHP ve HDP’nin içerisinde olmadığı bütün siyasi partilerle ittifak yapabiliriz” dedi.

Haber: Beyza Bişkin-Şevval Özlü

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 ay önce

    Maşallah başkanım Allah muvaffak eylesin

Giriş Yap

Elazığda Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!