Başkan Şerifoğulları’ndan Bayram Ziyaretleri

baskan-serifogullari-ndan-bayr_1626876922_gMRKbE
Abone Ol
Daha Fazla

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kurban Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans aracılığıyla gerçekleştirdiği bayramlaşma programına katıldı.

Başkan Şerifoğulları daha sonra ise görevi başında olan Belediye personeli ile polis ve jandarma uygulama noktalarını ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları, Kurban Bayramı’nın 2. gününde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Partili Belediye Başkanları ve parti teşkilatlarıyla video konferans aracılığıyla bir araya geldiği bayramlaşma programına katıldı.

Başkan Şerifoğulları; “Bayramlar; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını en zirvede yaşadığımız müstesna günlerdir. Bugün Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen online bayramlaşma programına katıldık. Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin daim olması temennisiyle bir kez daha milletimizin Kurban Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.

Başkan Şerifoğulları daha sonra bayram süresince vatandaşa kesintisiz hizmet sunan birim personellerini ziyaret ederek tek tek bayramlarını kutladı. İlk olarak Zabıta Müdürlüğü Amirliği’ni ziyaret ederek personelle bayramlaşan Başkan Şerifoğulları daha sonra Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü personelini ziyaret etti. Son olarak vatandaşın huzuru ve güvenliği için 24 saat görevi başında olan İtfaiye Müdürlüğü personelini ziyaret ederek bayramlarını kutlayan Başkan Şerifoğulları, ziyareti sırasında İtfaiye birimine kazandırılan 60 metre yüksekliğe erişebilen merdivenli kurtarma aracını inceledi.

Vatandaşın huzur içerisinde bir bayram yaşaması için Belediye personelinin nöbetçi ekipleriyle görevlerinin başında olduğunu kaydeden Başkan Şerifoğulları, ziyaretlerinin son durağında ise polis ve jandarma uygulama noktalarını ziyaret ederek güvenlik görevlilerinin bayramlarını kutladı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Elazığda Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!