Birlik Vakfı Elazığ Şubesi İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birlik Vakfı Elazığ Şubesi tarafından organize edilen iftar yemeğine, yönetim kurulu üyeleri ve genç birlik üyeleri katıldı.

Birlik Vakfı Elazığ Şubesinin organizasyonunda gerçekleşen iftar yemeğine Şube Başkanı Eray Şimşek, yönetim kurulu üyeleri, Genç Birlik Elazığ Şubesi Başkanı Mücahit Çevik ve Genç Birlik üyeleri katıldı. Genç Birlik Elazığ Şubesi Başkanlığına ataması yapılan Mücahit Çevik’e Şube Başkanı Eray Şimşek tarafından vakıf rozeti takıldı. Şube Başkanı Eray Şimşek yaptığı konuşmada; “Birlik vakfı 1985 yılında kuruluşunu gerçekleştirmiş köklü bir vakıftır. Vakfımız eğitim çalışmalarında göstermiş olduğu özveri ve hassasiyet ile ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmaktadır. Bu vesile ile vakfımızda ortaokul öğrencilerine yönelik hazırlık kursları devam etmektedir. Genç Birlik olarak sizlerin de bu çalışmalarda aynı hassasiyeti göstereceğine inancım tamdır. Yeni göreve başlayan Mücahit Çevik kardeşimi tebrik ediyorum, başarılar diliyorum, tüm Genç Birlik üyesi arkadaşlara da hoş geldiniz diyorum” şeklinde konuştu.

Daha söz alan Genç Birlik Elazığ Şubesi Başkanı Mücahit Çevik; “ Birlik Vakfı gibi büyük bir camiada olmaktan son derece mutluyum, gururluyum. Başlamış olduğumuz Genç Birlik Başkanlığı görevimde güzel çalışmalar yaparak vakfımıza hizmet edeceğiz. Beni bu göreve layık gören başta Eray başkanımız olmak üzere tüm büyülerime teşekkür ediyorum” dedi.

Birlik Vakfı Elazığ Şubesinin organizasyonunda gerçekleşen iftar yemeği sonrasında Şube Başkanı Eray Şimşek gençlerle sohbet etti.

Birlik Vakfı Elazığ Şubesi İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Elazığ Haber Elazığ Haberleri Elazığ Son Dakika Elazığ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!