Elazığ Baskilliler Derneğinde Olağanüstü Genel Kurul Yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elazığ Baskilliler Derneği tarafından gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul sonuçlandı. Mevcut başkan Naim Aslanmirza aday olmayarak yeni yönetim kurulu listesine destek verdi.

Divan başkanlığını Elazığ Kent Konseyi Başkanı Avukat Rüstem Kadri SEPTİOĞLU’nun gerçekleştirdiği Seçimin sonuçunda Aygün ÇAM Elazığ Baskilliler Derneğinin yeni başkanı seçildi.

16 yıl boyunca başarılı çalışmalara imza atan Naim Aslanmirza şu ifadelere yer verdi;

“Derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar kurucularına üyelerine ve hakkın rahmetine kavuşan üyelerimize Allah’tan rahmet dilerek sözlerime başlıyorum. Gönüllü bir sivil toplum kuruluşu olan Elazığ baskililer Derneği ilçenin ilin bölgenin ve ülkenin her türlü sorunun çözümü için yönetim olarak hep birlikte hareket ettik. bugünkü gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulun hedefi genç ve dinamik göreve gelen arkadaşlarımıza fırsat oluşturmak ve bu oluşumu desteklemektir. Yapılan bu seçimin ilçemiz ve memleketimiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Olağanüstü genel kurulunda divan başkanlığına seçilen avukat Rüstem Kadri SEPTİOĞLU şu ifadelere yer verdi;

Günümüzde en çok ihtiyaç duyduğumuz olan birlik ve beraberlik binlerce yıl öncesinden Urartular döneminde de görülmüş ve Palu pertek ve Baskil haroğlu kaleleri birbirlerini görecek şekilde yapılmıştır. Bugünde tüm ilçeler ve merkez beraber hareket etmeliyiz. Performansımızı ayrılık üzerine değil birlik olmak , hep beraber öne geçmek üzerine harcamalıyız.

Yeni Başkan olarak seçilen Aygün ÇAM ise şu ifadelere yer verdi;

Bugün hayatımın en duygusal günlerinden birini yaşıyorum. Öğrencilik yıllarımda desteklendiğim derneğimizin başkanlığına seçilmek benim için gurur kaynağı oldu. Yeni seçilen genç ve dinamik ekibimiz ilçemiz adına önemli çalışmalar gerçekleştirecsğine canı gönülden inanıyorum. Bugüne kadar her anlamda desteğini gördüğüm kıymetli gönül insanı Naim Aslanmirza başkanımıza vermiş olduğu emeklerden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz .

Elazığ Baskilliler Derneğinde Olağanüstü Genel Kurul Yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Elazığ Haber Elazığ Haberleri Elazığ Son Dakika Elazığ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!