Elazığ Belediyesi Altyapı Yenileme İhalesi Gerçekleşti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın şehrin bugünü ve yarınları için büyük önem taşıyan ve şehrin altyapı sorununa çözüm olacak Elazığ İçme Suyu, Kanalizasyon ve Yağmur Suyu Hattı 1. Bölge Yapım İşi İhalesi bugün gerçekleşti.

İHALE HANGİ MAHALLELERİ KAPSIYOR?

İçme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu şebeke hattı, su depoları ve terfi istasyonları yapım işlerini kapsayan ihale çerçevesinde Akpınar, Çarşı, Çatalçeşme, Doğukent, Esentepe, Harput, İzzetpaşa, Karşıyaka, Kırklar, Kültür, Nailbey, Mustafapaşa, Salıbaba, Ulukent, Üniversite, Yıldızbağları, Zafran ve Yeni Mahalle bölgelerinde çalışmalar yapılacak.

ŞEHRİN KANGRENLEŞMİŞ BİR PROBLEMİ DAHA ÇÖZÜM BULUYOR

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden ihaleye ilişkin yapılan açıklamada,

“İçme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu şebeke hattı, su depoları ve terfi istasyonları yapım işlerini kapsayan ihalemizi gerçekleştirdik. Akabinde ise sözleşmeler imzalanarak yer teslimi gerçekleştirilecek. Resmi sürecin tamamlanmasının ardından ise fiziki çalışmalara başlanılacak. Elazığ İçme Suyu, Kanalizasyon ve Yağmur Suyu Hattı 2. Bölge Yapım İşi İhalesi ise 21 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilecek. Şehrin içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarının yenileneceği proje doğrultusunda yıllardır şehrimizin çözüm bekleyen önemli bir problemi daha ortadan kaldırılmış olacak.” denildi. 

Elazığ Belediyesi Altyapı Yenileme İhalesi Gerçekleşti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Elazığ Haber Elazığ Haberleri Elazığ Son Dakika Elazığ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!