Elazığ Belediyesi Şehrin Yeni Yerleşim Bölgelerinde Altyapı Kapasitesini Artırıyor

elazig-belediyesi-sehrin-yeni-_1622030130_rbCNEi
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elazığ Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, şehrin ana arterleri başta olmak üzere yapılaşmanın hızla ilerlediği mahallelerde yeni yağmur suyu, kanalizasyon ve içme suyu hattı yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda ekipler, şehir genelinde herhangi bir arıza ve aksaklığın yaşanmaması için planlanan doğrultuda yeni konut ve inşaatlara muhtelif çap ve uzunluklarda yeni şebeke hattı döşeme çalışmaları gerçekleştiriyor.

Sürsürü Mahallesi İmam Efendi Bulvarı, Hicret Mahallesi, Kızılay, Aksaray, Ulukent ve Kırklar mahallelerinde yeni hat döşeme çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri, altyapı çalışmalarının ardından ise çevre düzenleme ve peyzaj işlemlerini gerçekleştirecek.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: “GÖSTERDİKLERİ ANLAYIŞ İÇİN VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Şehir genelinde yapımı devam eden belediye çalışmalarına ilişkin açıklama yapan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin altyapı ve üstyapı sorunlarına köklü çözümler ürettiklerinin altını çizerek bu çalışmaların zorlu, sıkıntılı ve bir o kadar da maliyetli olduğunu belirtti.

Özellikle altyapı çalışmaları esnasında vatandaşlarımızın büyük anlayış gösterdiğini vurgulayan Başkan Şerifoğulları, ekiplerin hızlı bir şekilde çalışmaları tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine sunacağını kaydetti.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Elazığda Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!