Elazığ İl Özel İdaresi Köy Yollarında Yoğun Bir Tempoyla Çalışıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elazığ İl Özel İdaresi, merkez ve ilçelere bağlı köylerde stabilize yol yapımı ve yol genişletme çalışmalarına devam ediyor.

İlimizde yaşanan zorlu kış şartlarının ardından Nisan ayı ile birlikte köy yollarında yeniden düzenleme çalışması başlatan Elazığ İl Özel İdaresi, bu çalışmalarını şehrin farklı noktalarında sürdürüyor.

Halkımızın daha rahat ve konforlu bir şekilde yolculuk yapmaları amacıyla gerçekleştirilen yol genişletme ve stabilize yol yapım çalışmaları ile kış şartları dolayısıyla bozulan yollar da yeniden düzenleniyor.

Belirli bir program çerçevesinde gerçekleştirilen yol genişletme ve stabilize yol yapım çalışmaları ile şehrin tamamında ulaşımın daha rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi hedefleniyor. 

Elazığ İl Özel İdaresi’nden yapılan açıklamada, şehrin birçok noktasında yoğun bir şekilde çalışma yürütüldüğü belirtilerek, “İlkbaharın gelişiyle birlikte başlatılan yol genişletme ve stabilize yol yapım çalışmaları kapsamında ekiplerimiz hazırlanan program çerçevesinde şehrin birçok noktasında yoğun bir tempoyla çalışmaktadırlar. Gerçekleştirilen çalışmalar ile yol ağımız içerisinde vatandaşlarımız daha rahat ve güvenli bir şekilde ulaşımlarını gerçekleştirecekler.” denildi.

Elazığ İl Özel İdaresi Köy Yollarında Yoğun Bir Tempoyla Çalışıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Elazığ Haber Elazığ Haberleri Elazığ Son Dakika Elazığ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!