Göğüs Kafesi Açılmadan Yapılan Bypass İle Sağlığına Kavuştu

521417SXE5kJxU
Daha Fazla Göster

Bir dönem Elazığspor‘da Teknik Direktörlük yapan Ömer Faruk Gökçe‘nin abisi İshak Gökçe Kalp rahatsızlığı nedeniyle uzun süredir tedavi görüyordu. Prof.Dr. Barış Çaynak ile iletişime geçen hasta yakınları Göğüs kafesi açılmadan yapılan bypass ameliyatı hakkında gazetemize açıklamalarda bulundu.

Ömer Faruk Gökçe, abisinin tedavi süreciyle ilgili şu ifadeleri kullandı;

“Abim İshak Gökçe‘nin kalp rahatsızlığı nedeniyle Elazığ’daki doktorlarımızın da verdiği kararla bypass ameliyatı olması gerekiyordu. Bu süreçte Elazığ’da değerli doktorlarımız gereken her şeyi yaptılar. Biz hastamızın göğüs kafesinin açılması taraftarı değildik. Detaylı bir araştırma sonucu İstanbul Hisar Hospital Hastanesi’nde Elazığlı hemşehrimiz Prof.Dr. Barış Çaynak hocamızın daveti üzerine, İstanbul’da gerçekleştirilen kapalı robotik ameliyat ile abimin göğüs kafesi açılmadan problemli damarları değiştirildi.

Başarılı bir operasyona imza atan Prof.Dr. Barış Çaynak hocamız başta olmak üzere, ekibinde yer alan tüm doktor arkadaşlarına, hastane personeline, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz. Elazığlı hemşehrilerimizin olası bir bypass ameliyatı için ihtiyaç halinde Prof.Dr.Barış Çaynak hocamıza ulaşmalarının isabetli bir karar olacağını belirtmek isteriz.

Abimin durumu gayet iyi. Hocamızın başarılı bypass işlemi ve göğsününde açılmamasının verdiği avantajla kısa sürede toparlandı.”

İshak Gökçe ise aynı temennilerde bulunarak doktoru Prof.Dr Barış Çaynak’a, tüm ekip arkadaşlarına ve hastane personeline ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerini iletti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Elazığda Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!