Karma Oda Sektörel Sorunlara Çözüm Üretmeye Devam Ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Karma Odası sektörel sorunlarla alakalı çözüm odaklı çalışmalarına devam ediyor. Göreve geldiği günden itibaren özellikle sektörel toplantılar başlatarak esnafların sorunlarını dinleyen Başkan Albayrak ve yönetim kurulu, bu kez briketci ve karocu sektörüyle alakalı görüşmelerde bulundu.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, sektör temsilcileri, Esnaf ve Sanatkarlar Karma Oda Başkanı Hakan Albayrak’ın yer aldığı toplantıda briket ve karo sektöründe faaliyette bulunan esnaflara yer tahsisi konusu görüşüldü.

Konuyla ilgili olarak görüşlerini aldığımız Başkan Albayrak şu açıklamalarda bulundu;
“Bizler göreve gelmeden önce ve geldiğimiz süreçte tek tek sektörlerimizin sorunlarını imkanlar ölçüsünde çözeceğimizi dile getirdik. Bu kapsamda bir çok sektör temsilcileriyle toplantılar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Halı sektöründe faaliyette bulunan esnafımız korsanlarla ilgili sorunlar yaşıyordu. Şehrimizde korsan bir şekilde, halı, kilim gibi ürünler satılıyordu. Çalışmalarımız meyvesini verdi ve artık halı sektöründe korsanı bitirdik diyebilirim. Ayrıca bu tür faaliyetlerde bulunanlara daha satışa başlamadan gerekli müdahaleleri yapıyoruz. Bu konuda özellikle her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’na şahsım ve yönetim kurulum adına çok teşekkür ederim” dedi.

Karo ve briket sektörüne yer tahsisisiyle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Albayrak, “Bugün Belediye Başkanımızın destekleriyle yine bir sektörel sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Karo ve briket sektöründe faaliyette bulunan esnaflarımız için yer tahsisi konusunu Belediye Başkanımız ve sektör temsilcileriyle görüştük. İlerleyen günlerde güzel haberlerimizi inşallah esnaflarımızla paylaşacağız. Konuyla yakından ilgilenen Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Karma Oda Sektörel Sorunlara Çözüm Üretmeye Devam Ediyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Elazığ Haber Elazığ Haberleri Elazığ Son Dakika Elazığ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!