Keban’da Neler Oluyor?

Yellow-and-White-Top-Stories-Facebook-Post-Kopyasi-Kopyasi-Kopyasi-Kopyasi-Kopyasi-Kopyasi-20
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son dönemde gerek yerel gerekse ulusal basında, olumsuzluklarla adından bahsedilen Keban ilçemizde kimin ne yapmaya çalıştığı bir muamma. Herkes birilerini karalamaya çalışıyor. Biri hizmet yapıyor diğeri hizmetin arka planında bu sıkıntı var diyor. Eleştiren, hiç bir şeyi beğenmiyor. Eleştirilenler de eleştirileri kabul etmiyor. Ortak noktanın olmadığı bir dönemden geçiyor Keban

Son olarak, Ak Parti Keban İlçe Başkanlığında yaşanan istifa sonrası konuyla alakalı görüşlerini aldığımız Kebanlı vatandaşlar; Ak Parti Keban ilçe başkanının ani istifasının Keban’ın gelişimi açısından olumsuzluklara sebebiyet vereceğini dile getirdiler.

Türkiye’nin ilk barajı olan ve enerji üretiminde Türkiye ekonomisine büyük katkıları olan ilçenin, bu tür olumsuzluklarla adının anılması vatandaşları rahatsız ediyor.

Vatandaşlar Ak Parti il teşkilatının bu konuda neler yapacağını merak ediyor ve duruma neden sessiz kalındığına anlam veremiyorlar. İl başkanı ve vekillerin bir an önce bu sorunları çözüp Keban’a hakkettiği önemi vermelerini istiyorlar.

Bir başka vatandaşımız ise şu açıklamalarda bulundu; Hepimiz Elazığ’ımız ve Keban ilçemiz için kısıtlı imkanlar altında çalışıyor, çaba sarf ediyoruz. Bu şehir için kendi menfaatini tepenler gerçek anlamda hizmet edenlerdir. Menfaat için çalışan kim olursa olsun şehre ve ilçemize fayda vermeyip gelişmesini etkileyendir. İlçeye ve şehrimize değer verenler kaybedilmemeli. Herkes, özellikle yöneticiler işini en iyi şekilde yapmak zorundadır.Keban hangi siyasi parti hangi görüş olursa olsun sosyal medyada şov yapılan ve ağlama duvarı haline getirilen bir ilçe olmamalı. Hizmetler ile herkese örnek olacak kalıcı eserler bırakılmalı ve bu eserleri bırakanları halk alkışlamalı.

İşe alımlar konusunda Kebanlı vatandaşların tepkileri 2.dosyamızda yayınlanacak.

Haber: Veysel Fırat
Elazığda Bugün / UHA Keban İlçe Temsilcisi

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Elazığda Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!