Saadet Partisi Elazığ İl Başkanlığı Üyeleri ve Teşkilat Mensupları İle Bir Araya Gelerek Bayramlaştı

Abone Ol
Daha Fazla

ELAZIĞ / UHA

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanlığı, üyeleri ve teşkilat mensuplarıyla bir araya gelerek bayramlaştı.

İl başkanı Abdullah Akın bayramlaşma mesajında şu ifadeleri kullandı;

“Saygıdeğer basın mensupları, kıymetli hocalarım, teşkilatımızın çok kıymetli mensupları, çok saygıdeğer Elazığlı hemşehrilerim; mübarek kurban Bayramınızı tebrik ediyor, hepinizi saygı, sevgi ve hürmetle selamlıyorum.

 Bugün çok güzel bir anı yaşıyoruz. Kurban Bayramı’nı Cenabı Allah’ın vermiş olduğu nimetler sayesinde bir arada Saadet Partimizin çatısı altında kutluyoruz.  Bayramlar kardeşliğin birlik ve beraberliğin sembolüdür. Sizler burada bulunmakla teşkilatımıza güç verdiğiniz için hepinize teşekkürlerimi arz ediyorum. Allah razı olsun. Bu bayramın başta İslam âleminin ülkemizin ve İlimizin kurtuluşuna vesile olmasını Allah’tan niyaz eyliyorum.

 Bugün hepimizin bildiği üzere dünyada ve ülkemizde çok ciddi zulümlerin olduğunu hep birlikte tanıklık ediyoruz. Özellikle son birkaç sene içerisinde bunları hepsini yakinen yaşıyoruz veya hissediyoruz. Bugün dünya üzerinde her gün otuz bin insan açlıktan ölüyor. Diğer taraftan baktığınız zaman ise dünyadaki bütün servetler bir avuç İnsanın elinde toplanmış durumda;  bu yüzden kimse bu dünyanın adil bir temel üzerine kurulduğunu iddia edemez. Bundan dolayıdır ki hepimiz saadet Partisi teşkilatı mensupları olarak dünyada yeniden adil bir düzen kurmak için canla başla her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyarak yolumuza devam etmeliyiz.

 Bu duygu ve düşüncelerle hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Elazığda Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!