Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mitat Ulaş Esnaf Hibelerine Yönelik Açıklamalarda Bulundu

jpg-90-730-411
Daha Fazla Göster

Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mitat Ulaş esnafa verilen hibe destekleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Ulaş; “ Tam kapanma sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın esnaflara yönelik 3 bin ve 5 bin TL hibe desteği kapsamında esnaflarımızın bu destekten faydalanmaları için personellerimizle birlikte mesai gözetmeden esnaflarımızı ve farklı mesleklerde mesleğini icra eden esnaf kardeşlerimizin bizlere müracaatlarıyla birlikte kayıtlarını gerçekleştiriyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaralarının son rakamlarına yönelik dağılımı gerçekleştirilen müracaatlarımızın cumartesi günü itibari ile son bulduğunu fakat cumartesi gününden itibaren 20-25 günlük bir süre içerisinde Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasının son rakamına bakılmaksızın kayıtların yapılacağı bilinmektedir. Kendi odamıza kayıtlı veya farklı mesleklerde görevini sürdüren esnaf kardeşlerimizin bizlere müracaat etmeleri halinde kayıtları devam etmektedir.” Şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ulaş, kendi adına ve tüm yöneticilere ifadelerini şu şekilde özetledi; “Temsil ettiğiniz makamların hakkını verebilmeniz adına hizmetlerinizle bunu somut bir şekilde ortaya koymanız gerekmektedir” diyerek ekledi. Ulaş, Sayın Cumhurbaşkanından ricada bulunarak, özellikle esnaf , sanatkarların ve zanaatkarların bu desteklerden faydalanmasını talep etti. Ayrıca desteklerin sağlanmasını  ve arttırılmasını da belirtti.

Ulaş, söylemlerimizi kamuoyuna ve hükumet yetkililerine taşıyacak Elazığ’da Bugün Medyasına ayrıca muhabirleri olan Şevval Özlü  ve Beyza Bişkin’e teşekkürlerini iletti.

Muhabirler: Şevval Özlü & Beyza Bişkin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Elazığda Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!