DAYATMACI ANTRENÖR

Pink and White Valentine's Day Twitter Post Kopyası Kopyası Kopyası Kopyası (10)
Daha Fazla Göster

Ben 10-15 yıl futbol oynadım, diplomamı da aldım! Ben en iyi bilenim, benim kendimi geliştirmek için araştırmalar yapmama, günceli yakalamamada gerek yok, ben çalışıyorsam eğer egolarımdan asla vazgeçmem, antrenmanlarda argo kelimeleri istediğim an kullanırım, hatta canım isterse sporcumu kazanmak, eğitmek yerine kovmayı tercih ederim!

Bazı günler antrenmana geç gelebilir, hatta eşofman giymeden sivil kıyafetlerimlede antrenmana katılırım. Skor olarak devre arasında ya da maçtan sonra soyunma odasında sporcularıma ağır hakaretler, hatta küfürler bile sarfedebilirim.

Meslektaşlarımın arasında en bilgili ve en karizmatik antrenörde benim! Kimseye hesap vermem, altyapılarda çalışıyorsam genç çocukların kaybolan yetenekleri, yarınları ve çocukların psikolojilerindeki yıkım beni ilgilendirmez. Bütün bu düşünce ve davranışların sahibi olan ve gerçekte psikolojik tedavi görmeye hatta uzman doktor gerek görürse ilaç takviyesi alması gereken, BEN MERKEZLİ ve EGO MAHKUMU bu tip antrenöre DAYATMACI ANTRENÖR denir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 1 ay önce

    Demek dayatmacı oluyorsun sende😂

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Elazığda Bugün ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!