Kır Çiçekleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Farklı bir tereddüt farklı bir heyecan, belki biraz karamsar her dönem yeniden, yinelenerek ve yenilenerek başlıyorlar işte…

Gelecek onları ve onlar da geleceği bekliyor. O ufacık sevgi dolu yürekleri bazen hüzünlü bazen mutlu bakışları hem tedirgin hem de umutlu…

Mutluluğu bir yudum sevgide bulan o küçük ama büyük gönüller, umudun tükendiği yerde umudun pırıldayan ışıltıları, bizler sizlerin, sizler bizlerin bir bütün gönüllerde gölgelerin kırıldığı eserler.

Sevmek kadar sorumluluğu anlamak, yüklenmek yalnız senin değil, unutma insanlığın beklentisidir.

Her gün yeni bir dönem yeni bir başlangıç, bazen sessiz ve sakin, bazen mutlu, bazen hüzünlü bir çarktır bu dönence.

Sonsuzluk ile tamlaşan hayatın kendisi bir devir töreni, her dönem yeni kır çiçekleri, yeni yeni kelebekler.

Seni tüm güzelliği ile büyüleyen, acımasız soğuğu ile donduran, ışık ve karanlık gibi rakip haline getiren bu hayat yarışında kalbim ve kalemim ile yanınızdayım küçüğüm.

Şunu asla unutma!

Toplum mühendisliği yapan özel veya tüzel kişilerin amaçları doğrultusunda yaptıkları veya yapacakları saldırı yöntemleri güzel ve süslü sözler ile iyi bir diyalog, inandırıcı vücut dili olacaktır.

Çeşitli yöntemler ile planlı bir biçimde sosyal medya aracılığı ile mahremiyete sızan bu davetsiz misafirler, hiçbir şeyden kuşkulanmayan ve en güvenilir bulduğu kesimlerin varlığı ile beslendiği ve düşünceleri bulanıklaştırdığı bir gerçektir.

İnsan unsuruna önlem almak zordur.

Çünkü insanların zafiyetinden istifade edip, “etkileyen ve güven sağlayan” rol üstlenici kişilik özelliklerine sahip toplum mühendisleri tarafından kandırılıp ikna edilen ve yönlendirilen bir toplumu, hiçbir güvenlik enstrümanı ile kollayamazsınız, kendisi ikna olmadığı sürece…

Kır Çiçekleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Elazığ Haber Elazığ Haberleri Elazığ Son Dakika Elazığ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!